LassTik Zırhı

Banner

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Avantajlarımızdan Haberdar Olmak İçin E-mail Adresinizi Kaydediniz
ANKET


DÖVİZ PİYASALARI
KUR ALIŞ SATIŞ

HAVA DURUMU 
SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ

 MARMARA BÖLGESİNDE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR 

Lastik Zırh Nedir? Lastik Zırh, tehlikeli olmayan, toksik olmayan ve biyolojik olarak parçalanabilen bir üründür. Tiksotropik solüsyon (jel) lastik sibobu içerisinden lastiğe profesyonelce enjekte edilerek lastiğin legal ömrü boyunca kalıcı koruma sağlar.

Lastik Zırh Lastik içi dolgu jeli nasıl çalışır? Lastik içindeki hava basıncının zorlamasıyla, Lastik Zırhı ortaya çıkan delinme ve sızıntıları doldurarak anlık ve kalıcı bir onarım sağlar. Lastik döndükçe, iç sırt alanı eşit miktarda ve minimum 2mm Lastik Zırhı dolgu maddesi ile kaplanır. Bu kaplama, binlerce güçlü kilitleyici liflerin anlık reaksiyonla delici nesnenin etrafını tıkaması ile, delik ve sızıntıları anında tamir eder, hava kaçaklarını engeller. 

Lastik Zırh Kullanım Süresi Bütün lastikleri korur. Lastik Zırhı lastik ömrü süresince etkinliğini sürdürür, delinmelere karşı sürekli koruma sunar.
 
 
 
  


 HABER & DUYURULAR

Artık Lastik Patlamalarına Son Artık Lastik Patlamalarına Son
Yılda ikibinden fazla trafik kazasına sebeb olan can, mal ve insan kaybına sebebiyet veren lastik patlamalarına son veren bu teknolojik buluş; Üretim aşamasında yüzde doksan dokuz oranında yerli ürün, yüzde yüz yerli formul kullanılarak yapıldı. Geliştirilen ...
Lastik Tamir Kiti Lastik Tamir Kiti
Lastik patlamasındansonra lastik değiştirirken oluşabilecek can ve mal kaybını önlemek için 4 dakika içinde yola devam etmenizi sağlar. Lastiğinizin ısınmasını engelleyerek lastiğinizin aşınmasını yavaşlatır ve lastiğinizin ömrünü uzatır. Lastik patlamaları i&cced ...BİZDEN FOTOLAR


resim resim resim resim resim resim

Tüm Fotoğraflarımızı Görmek İçin Tıklayınız